-
Sophie replied to the topic "Mediul de lucru in studio" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Buna Gabi! Depinde de studio, sunt sigura ca nu toate au o atmosfera placuta. Eu am avut ceva noroc sa gasesc in craiova la s20 niste persoane mai simpatice :)) dar trebuie sa vezi si cat de serioasa este echipa…. Read more»