-
Evelline replied to the topic "Ne vedem la Bucharest Summit?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu maine ma duc de dimneata, chiar nimeni nu vine? 🙈
Evelline replied to the topic "Ne vedem la Bucharest Summit?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu maine ma duc de dimneata, chiar nimeni nu vine? 🙈