-
Sara replied to the topic "Cum gestionati criticile sau comentariile negative din partea membrilor? 🤔" – Acum o săptămână, 6 zile
Hei! Mie imi place sa dezvolt inclusiv criticile cu membrii, iar cea mai buna metoda prin care am facut asta si a functionat, a fost sa le spun ca sunt dispusa sa invat si ca mi-ar placea sa-mi explice ce… Read more»