-
Buna evelline ! Nu știu mai exact ce tip de contract a fost dar managerii mi-au spus clar că veniturile se declară la an și faptul că nu am rămas un an la ei, mă ocup singura de declararea veniturilor… Read more»
Buna evelline ! Nu știu mai exact ce tip de contract a fost dar managerii mi-au spus clar că veniturile se declară la an și faptul că nu am rămas un an la ei, mă ocup singura de declararea veniturilor… Read more»