-
Evelline replied to the topic "Cat e noroc si cat e munca?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Clar e mai mult munca, dar un strop de noroc n-a stricat nimanui 😄 Sa fim serioase, Dumnezeu da… dar nu baga si in pachetul promo cu jucarii si lumini bune 😂
Evelline replied to the topic "Cat e noroc si cat e munca?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Clar e mai mult munca, dar un strop de noroc n-a stricat nimanui 😄 Sa fim serioase, Dumnezeu da… dar nu baga si in pachetul promo cu jucarii si lumini bune 😂