• Evelline replied to the topic "Mediul de lucru in studio"Acum o săptămână, 4 zile

    ey! Daca alegi un studio ok, chiar merita. Ai echipament bun, suport, inveti multe si nu esti singura. Conteaza mult sa fie un mediu relaxat. Eu iti recomand Studio20, sunt super profi

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont