-
Mara replied to the topic "Live din balcon" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Da, am încercat și eu o dată să ies online de pe terasă și chiar a prins bine, membrii au fost super încântați de vibe-ul diferit! 😄 E important să te asiguri că e un loc cât de cât privat… Read more»