-
Evelline replied to the topic "Faceti bani in perioada asta?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Buna, mereu in perioada sarbatorilor a mers foaaarte bine. Asta m-a motivat sa lucrez si de Craciun si de Revelion
Evelline replied to the topic "Faceti bani in perioada asta?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Buna, mereu in perioada sarbatorilor a mers foaaarte bine. Asta m-a motivat sa lucrez si de Craciun si de Revelion