-
Evelline replied to the topic "Cum sunt câștigurile în luna decembrie?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
E o luna foarte buna! Recomand logarea macar intr-una dintre cele 2 sarbatori ( ori de Craciun, ori de revelion)…mereu a fost foarte bine. spor!
Evelline replied to the topic "Cum sunt câștigurile în luna decembrie?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
E o luna foarte buna! Recomand logarea macar intr-una dintre cele 2 sarbatori ( ori de Craciun, ori de revelion)…mereu a fost foarte bine. spor!