-
Mara replied to the topic "lucrati de revelion?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu am fost online de Revelion anul trecut și, sincer, mi-a plăcut mult. A fost trafic mai mare și am ieșit mai bine decât într-o zi obișnuită, așa că anul ăsta plănuiesc să fiu din nou online. Pupici si sarbatori… Read more»