• Mara replied to the topic "lucrati de revelion?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Eu am fost online de Revelion anul trecut și, sincer, mi-a plăcut mult. A fost trafic mai mare și am ieșit mai bine decât într-o zi obișnuită, așa că anul ăsta plănuiesc să fiu din nou online. Pupici si sarbatori…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont