-
Evelline replied to the topic "Cum ati petrecut Revelionul?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Heyy 😄 La multi ani si tie! 🎉 Si la mine a fost un mix: putin cu familia, putin cu prietenii si putin chill. Fara nebunie mare, dar fix ce trebuia ca sa intru bine in noul an ✨ Super… Read more»