-
Mara replied to the topic "Cadouri de la membrii" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
De ceva vreme sunt si eu ok cu ideea asta si acum ma bucur tare cand vreun membru vrea sa imi faca un cadou. Dar la inceput mi se parea ciudat :)))
Mara replied to the topic "Cadouri de la membrii" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
De ceva vreme sunt si eu ok cu ideea asta si acum ma bucur tare cand vreun membru vrea sa imi faca un cadou. Dar la inceput mi se parea ciudat :)))