-
Evelline replied to the topic "Februarie vs ianuarie – cum merge la voi?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Buna,
totul a fost ok in februarie, mult mai bine decat in ianuarie. dar speram sa vedem niste incasari mai mari in martie. am inceput luna cu optimism