• Evelline replied to the topic "Voi cum ați început anul?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    suntem deja in martie…dar trebuie sa recunosc ca inceputul a fost destul de greut. Ianuarie a fost mai slaba la incasari ca alte luni…dar din februarie lucrurile au inceput sa se miste mai bine…iar acum in martie deja e altceva….   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont