• Mara replied to the topic "Camera web"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Eu am folosit si PTZ si Logitech, dar mai mult imi place PTZ. La fel ca si fetele, si eu i-am rugat pe cei de la support sa lucreze la setari si acum ma vad foarte bine si clara :))

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont