-
Mara replied to the topic "Cea mai buna luna ca profit?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Anul trecut pentru mine a fost decembrie! Iar anul asta, pana acum as zice ca aprilie a fost cea mai buna luna
Mara replied to the topic "Cea mai buna luna ca profit?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Anul trecut pentru mine a fost decembrie! Iar anul asta, pana acum as zice ca aprilie a fost cea mai buna luna