• Celine posted a new topic "Transport de la/ pana la studio"Acum 2 săptămâni, 4 zile

    Buna fetele 🙂 Eu lucrez pe tura de noapte, si nu am masina. Deja e enervant sa dau in fiecare noapte 30 lei pe taxi… voi cum faceti sa ajungeti acasa dupa munca? Mersi 🙂

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont