-
Aubrey replied to the topic "Voi cat de bine va intelegeti cu colegele?" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Eu ma inteleg bine cu ele, doar ca problema e ca toti suntem diferiti, caracterele sunt diferite si normal ca nu poti sa te intelegi cu toata lumea. Uneori mai tine si de varsta si de maturitate. Invidii din pacate… Read more»