• Krisztyna replied to the topic "Fata cu sparanghelul"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Da, si mie mi se pare tare rau, e foarte frumoasa, dar trebuia sa ramana la videochat, sa nu se bage in gura oamenilor cu politica asta, ca lumea e rea.. Macar pe ce face la videochat e ff buna

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont