-
Krisztyna replied to the topic "Voi cat de bine va intelegeti cu colegele?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Da, si eu m-am inteles mereu mai bine cu fetele decat cu baietii in grup, cred ca doar invidia poate fii uneori o problema, dar in rest, nu.
Krisztyna replied to the topic "Voi cat de bine va intelegeti cu colegele?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Da, si eu m-am inteles mereu mai bine cu fetele decat cu baietii in grup, cred ca doar invidia poate fii uneori o problema, dar in rest, nu.