-
Amalia replied to the topic "Fara contract?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Mie mi-ar fi frica sa lucrez fara contract, spune-i prietenei tale sa aiba foarte mare grija in viitor, altfel risca sa munceasca in continuare neplatita. Imi pare rau pentru ea 🙁