• Iris replied to the topic "Ce e cel mai greu cand esti model?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Hei hei! Cred ca exact ce ai zis tu e si cel mai greu aspect. Uneori poti sa ai o zi naspa, dar pe camera trebuie sa arati si sa te comporti de parca totul ar fi roz. Iti cam…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont