-
Arryn replied to the topic "Cum organizam orele de lucru?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Stiu ca este recomandat sa ai o ora stabila pentru logare si sa respecti asta.
Arryn replied to the topic "Cum organizam orele de lucru?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Stiu ca este recomandat sa ai o ora stabila pentru logare si sa respecti asta.