-
Sara replied to the topic "Voi ce ati facut cu banii din videochat?" – Acum 2 săptămâni, 3 zile
Buna. Si eu lucrez ca model de aproape 2 ani si mi-am pus bani de-o parte. Cred ca cel mai important este sa ii investesti in ceva. Eu mereu mi-am dorit sa am propria afacere, asa ca mi-am deschis una,… Read more»