-
Arryn replied to the topic "Cineva din Roman sau imprejurimi? :))" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Oare când o să ne deschidem și noi mintea mai mult? Suntem un popor tare trist…
Arryn replied to the topic "Cineva din Roman sau imprejurimi? :))" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Oare când o să ne deschidem și noi mintea mai mult? Suntem un popor tare trist…