-
Adira replied to the topic "Fara contract?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Eu nu recomand nimanui sa se angajeze fara contract, asa se dau tepe, iar faptul ca nu primesti banii cred ca e cea mai fericita varianta…. Aveti grija si nu va mai incantati la promisiuni de genul!