• Adira replied to the topic "Fara contract?"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Eu nu recomand nimanui sa se angajeze fara contract, asa se dau tepe, iar faptul ca nu primesti banii cred ca e cea mai fericita varianta…. Aveti grija si nu va mai incantati la promisiuni de genul!

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont