-
Arryn replied to the topic "Fara contract?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Sfatul meu este sa lucreze la un studio autorizat. Nu este ok acea varianta, mai ales cand sunt atat de multe studiouri care ofera tot suportul si siguranta de care are nevoie!
Arryn replied to the topic "Fara contract?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Sfatul meu este sa lucreze la un studio autorizat. Nu este ok acea varianta, mai ales cand sunt atat de multe studiouri care ofera tot suportul si siguranta de care are nevoie!