• Adania replied to the topic "ce machiaj prinde mai bine la fani"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Sincer, si eu prefer machiajul natural. Fon de ten si un tus de ochi, rimel, balsam de buze si cam atat. Nu sunt fana smokey-ului si nici a culorilor in general. Cu cat mai natural, cu atat mai bine!

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont