-
Ruby replied to the topic "Ce masina sa imi cumpar?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Si eu tot un golf iti recomand. E o masina super buna. Eu am un Mini Cooper, care la fel, este extraordinar, sta super bine pe sosea dar consuma destul de multicel.
Ruby replied to the topic "Ce masina sa imi cumpar?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Si eu tot un golf iti recomand. E o masina super buna. Eu am un Mini Cooper, care la fel, este extraordinar, sta super bine pe sosea dar consuma destul de multicel.