• Ruby replied to the topic "Crema cu factor de protectie"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Eu una am tenul foarte sensibil si folosesc o crema de la firma La Roche Posay cu factor de protectie 50+. Am observat ca anul asta soarele arde mult mai rau decat anul trecut, si chiar nu vreau sa imi…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont