-
Ruby replied to the topic "Crema cu factor de protectie" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Eu una am tenul foarte sensibil si folosesc o crema de la firma La Roche Posay cu factor de protectie 50+. Am observat ca anul asta soarele arde mult mai rau decat anul trecut, si chiar nu vreau sa imi… Read more»