-
Ruby replied to the topic "Tura de noapte" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Buna Aurora. Da, trebuie sa mai ai putina rabdare. Si eu am trecut de la tura de zi la cea de seara si la inceput a fost putin dificil, dar vei vedea ca va fi mai mult trafic decat pe… Read more»