• Adania replied to the topic "Machiaj"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Hey, eu folosesc de la Maybelline! Sincer, imi place, raportul calitate-pret e foarte bun – pret mic si chiar rezista. E mat, dar daca iti palce lucios, poti pune un gloss deasupra!

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont