-
Anne replied to the topic "De unde va luati costume de baie?" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Eu de obicei imi cumpar de pe Astratex. Sunt mai scumpe, dar merita. Sunt foarte calitative si se aseaza frumos pe corp.
Anne replied to the topic "De unde va luati costume de baie?" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Eu de obicei imi cumpar de pe Astratex. Sunt mai scumpe, dar merita. Sunt foarte calitative si se aseaza frumos pe corp.