• Adania replied to the topic "Limuzina Studio20?!"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Hello, nu sunt zvonuri, chiar au limuzina. Eu nu sunt din Bucuresti, dar am vazut masina lor si la noi in oras. E misto masina lor. A chiar o vecina, sta la 2 blocuri de mine dupa care vine masina…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont