-
Iris replied to the topic "Fetelor voi cumparati de la Cel.ro?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Sincer emag mi se pare mult mai ok. Despre CEL am auzit multe chestii negative. Cred ca mai bine il eviti.
Iris replied to the topic "Fetelor voi cumparati de la Cel.ro?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Sincer emag mi se pare mult mai ok. Despre CEL am auzit multe chestii negative. Cred ca mai bine il eviti.