-
Emma replied to the topic "Cat e noroc si cat e munca?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Sincer, si eu consider ca e o combinatie intre noroc si munca. Eu nu sunt foarte norocoasa de felul meu, de aceea de multe trebuie sa muncesc dublu fata de altii. Am avut parte de multe ture reusite, dar acestea… Read more»