-
Mallorie replied to the topic "Ce masina sa imi cumpar?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Buna, daca vrei o masina care consuma putin iti recomand orice din gama celor de la Ford, deoarece consuma destul de putin, sunt foarte economice cand vine vorba de combustibil. Ford-urile Mondeo arata foarte classy si badass, ma gandesc ca… Read more»