• Mallorie replied to the topic "Ce masina sa imi cumpar?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Buna, daca vrei o masina care consuma putin iti recomand orice din gama celor de la Ford, deoarece consuma destul de putin, sunt foarte economice cand vine vorba de combustibil. Ford-urile Mondeo arata foarte classy si badass, ma gandesc ca…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont