• Mallorie replied to the topic "Ore de trafic intens"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Hello, eu am vazut ca tura de noapte are de obicei mai mult trafic (cei de peste ocean sunt activi atunci, spre exemplu americanii). Asta ar insemna sa te loghezi undeva la 12, ca sa prinzi orele 4-5-6 AM de…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont