-
Mallorie replied to the topic "Ore de trafic intens" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Hello, eu am vazut ca tura de noapte are de obicei mai mult trafic (cei de peste ocean sunt activi atunci, spre exemplu americanii). Asta ar insemna sa te loghezi undeva la 12, ca sa prinzi orele 4-5-6 AM de… Read more»