-
Nina replied to the topic "Are cineva o relatie la distanta? Voi cum va descurcati?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Scuze, dar eu nu cred in relatiile la distanta. Nu prea au cum sa tina. E adavarata vorba aia:”Ochii care nu se vad se uita!”
Nina replied to the topic "Are cineva o relatie la distanta? Voi cum va descurcati?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Scuze, dar eu nu cred in relatiile la distanta. Nu prea au cum sa tina. E adavarata vorba aia:”Ochii care nu se vad se uita!”