-
Mallorie replied to the topic "Nu vi se pare cam putin comisionul de 50%?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Buna, e normal sa faci 50/50 cu studio-ul pana la urma, deoarece ei iti pun la dispozitie foarte multe servicii precum aparatura (pc, camera, tastatura, lumini) pe care daca le-ai cumpara din banii tai, ti-ar scoate cateva mii de euro… Read more»