• Mallorie replied to the topic "Nu vi se pare cam putin comisionul de 50%?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Buna, e normal sa faci 50/50 cu studio-ul pana la urma, deoarece ei iti pun la dispozitie foarte multe servicii precum aparatura (pc, camera, tastatura, lumini) pe care daca le-ai cumpara din banii tai, ti-ar scoate cateva mii de euro…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont