-
Mallorie replied to the topic "Imi place de un trainer de la studio" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Hello, din pacate nu putem sa alegem de cine ne place. Insa, sfatul meu este sa te focusezi numai si numai pe munca, deoarece dupa cum ai spus esti incepatoare, iar daca pierzi ritmul de munca de la inceput, greu… Read more»