-
Celine replied to the topic "Cum va mai cresteti conturile de TW?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Activitatea constanta cred ca e singurul mod, like-uri, retweets, replies, follows. Nu te demoraliza daca stagnezi o perioada, se intampla. Bafta!
Celine replied to the topic "Cum va mai cresteti conturile de TW?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Activitatea constanta cred ca e singurul mod, like-uri, retweets, replies, follows. Nu te demoraliza daca stagnezi o perioada, se intampla. Bafta!