-
Adania replied to the topic "Am fost la interviu" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Mult succes! Si eu colaborez cu Studio20 de mult timp si, cu toate ups and downs-urile, ma bucur ca nu am ales sa fac de acasa sau la alt Studio.
Adania replied to the topic "Am fost la interviu" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Mult succes! Si eu colaborez cu Studio20 de mult timp si, cu toate ups and downs-urile, ma bucur ca nu am ales sa fac de acasa sau la alt Studio.