• Adania replied to the topic "Am fost la interviu"Acum 2 săptămâni, 1 zi

    Mult succes! Si eu colaborez cu Studio20 de mult timp si, cu toate ups and downs-urile, ma bucur ca nu am ales sa fac de acasa sau la alt Studio.

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont