-
Celine replied to the topic "Fac videochat de acasa si am intrat in depresie" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Daa, clar daca iesi zilnic din casa, chiar daca e doar pana la studio, e altceva, te ajuta psihic, mai iei aer, mai vezi lumina, si iti creezi o rutina care e foarte benefica! Desigur, un psiholog nu strica niciodata… Read more»