-
Adania replied to the topic "Ce masina sa imi cumpar?" – Acum 2 săptămâni, 1 zi
Hey, eu mi-am luat un VW Golf. E micuta, sporty, prinde viteza usor si e usor si ieftin de intretinut. Mie mi se pare si usor feminina, masinile mari mi se par putin cam brute si masculine.