-
Hello, nu e foarte usor. Eu de cand sunt model am avut mai mult relatii pasagere, m-am dedicat jobului fiindca am vrut sa imi cresc contul. Eu sunt si workaholic de felul meu, asa ca la mine relatiile sunt pe… Read more»
Hello, nu e foarte usor. Eu de cand sunt model am avut mai mult relatii pasagere, m-am dedicat jobului fiindca am vrut sa imi cresc contul. Eu sunt si workaholic de felul meu, asa ca la mine relatiile sunt pe… Read more»