-
Daria Constantin replied to the topic "Nu vi se pare cam putin comisionul de 50%?" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Buna! E normal sa isi ia si studioul procent din incasari deoarece noi, ca modele, avem niste beneficii (makeup artist, hairstylist, sedinte foto, outfituri, suport tehnic, marketing, etc.). Eu sunt la Studio20 si ma ajuta echipa ca incasarile mele sa… Read more»