• Daria Constantin replied to the topic "Nu vi se pare cam putin comisionul de 50%?"Acum 2 săptămâni, 2 zile

    Buna! E normal sa isi ia si studioul procent din incasari deoarece noi, ca modele, avem niste beneficii (makeup artist, hairstylist, sedinte foto, outfituri, suport tehnic, marketing, etc.). Eu sunt la Studio20 si ma ajuta echipa ca incasarile mele sa…   Read more»

sau

Conectați-vă cu datele de autentificare

sau    

Ați uitat datele dvs.?

sau

Creează cont