-
Emma replied to the topic "Un sfat, va rog!!" – Acum 2 săptămâni, 2 zile
Salut, Ilinca, Eu sunt mama singura. Dimineata, pustiul meu e dus la cresa de o vecina sau uneori de sora mea, iar la orele 16 il scot eu. Asa apuc sa am si putina pauza, beau o cafea si raspund… Read more»