-
GinaM replied to the topic "Un sfat , va rog" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
Buna, faptul ca stii engleza bine este un mare avantaj chiar daca vrei sa faci asta pentru non adult. Eu personal fac chat normal, insa am colege la studio si le merge ok. Depinde mult si la ce studio mergi,… Read more»