-
GinaM replied to the topic "Ati reusit sa economisiti" – Acum 2 săptămâni, 4 zile
heei, si eu sunt de aceeasi parere cu ce au zis fetele, si cam asta ne zic si cei de la studio 20, cel mai bine e sa iti iei un apartament sau o casa a ta si eventual o… Read more»